Sosyal ve Kültürel Yardımlar

  Eklenme Tarihi : 7.2.2013   Okunma Sayısı : 5887   Faaliyet Alanlarımız

Sosyal, Yardımlar, Evlenme, Sünnet, ,Konferans, Panel, Söyleşi,	Tiyatro, sinema, Dergi, kitap ve yayınlar, Restorasyon çalışmaları, Milli ve manevi değerlerin yaşatılması , Unutulmaya yüz tutmuş el sanatlarını yaygınlaştırma çalışmaları ,Mahkumlara yönelik çalışmalar, Aile, çocuk ve toplum konulu çalışmalar , Mesleki ve sanatsal eğitimleri, STK’lara yönelik AR-GE çalışmaları

SOSYAL ve KÜLTÜREL FAALİYETLER

Beşir Derneği yaptığı yardım çalışmalarda sosyal hayatımızın her alanında yer alıyor ve sizin desteklerinizle faaliyetlerini devam ettiriyor.

·         Konferans, Panel, Söyleşi

·         Tiyatro, sinema

·         Dergi, kitap ve yayınlar

·         Restorasyon çalışmaları

·         Milli ve manevi değerlerin yaşatılması

·         Unutulmaya yüz tutmuş el sanatlarını yaygınlaştırma çalışmaları

·         Mahkûmlara yönelik çalışmalar

·         Aile, çocuk ve toplum konulu çalışmalar

·         Mesleki ve sanatsal eğitimleri

·         STK’lara yönelik AR-GE çalışmaları

 

Bahsedilen başlıklar ve benzer konularda toplum yararına olacak faaliyetlerin desteklenmesine yönelik çalışmalar yapmak, temel insani ihtiyaçlar kadar önemli ve elzemdir.  Yardımlaşmanın toplum üzerinde ki birleştirici rolü göz önünde tutulunca aslında bir olmak, beraber olmak amacıyla çalışıyor ve PAYLAŞIYORUZ.

 


Sosyal ve kültürel destek çalışmalarımıza bağışlarınızla katkı sağlamak için


ON-LİNE BAĞIŞ            

TELE BAĞIŞ                                        : 0216 3754042                 

SMS İLE BAĞIŞ                                 : Bağış Yaz 4042’ye Gönder 5 TL               

BANKA HESAP NUMARALARI      


 
Fotoğraf Galerisi
Benzer İçerikler
suriye, gıda, türkiye, bağış, beşir, kumanya, kurban,,Gıda Yardımları,İnsani Yardım,Suriye Yardımları İzmir’den Suriye’ye İnsani Yardım TIR’ı Beşir Derneği’nin İzmir’de bulunan Ege Bölge Müdürlüğü Lojistik Deposu’ndan Suriye’ye insani yardım malzemesi gönderildi. bayramlık, beşir, paylaşım, noktası, ümraniye, fatih, istanbul, türkiye,,Bayramlık Bağışı,Giyim Yardımları,İnsani Yardım Bayramlık Mağazaları Açılıyor Beşir Derneği, her bayram olduğu gibi bu Ramazan bayramında da yetimlerin, kimsesizlerin ve ihtiyaç sahiplerinin ücretsiz bayramlık giysi alabilecekleri mağazalar açıyor. kumanya, ramazan, beşir, ankara, ,Gıda Yardımları,İnsani Yardım,Kumanya Bağışı,Ramazan Yardımları,Temsilci Faaliyetleri Ankara Siteler’de Ramazan Öncesi Kumanya Yardımı Yapıldı On Bir Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif’i büyük bir heyecan ve iştiyakla bekleyen Beşir Derneği, Ankara Siteler’de kumanya yardımı gerçekleştirdi. ramazan, beşir, fitre, zekat, bir kap bir kalp, kumanya, tvnet, fatih sarıyar,,Ramazan Yardımları,Tanıtım Faaliyetleri Beşir Derneği Genel Müdürü Fatih Sarıyar TVNET'te 2018 Ramazan Yardımlarını Anlattı Beşir Derneği Genel Müdürü Fatih Sarıyar TVNET'te 2018 Ramazan Yardımlarını Anlattı Kurban Yakınlaşmaktır, kurban bağışı, kurban, 2017 kurban bağış bedeli, 2017 kurban bağış fiyatları, Vekaleten Kurban Bağışı, Afrika'da kurban kesmek, Asya'da kurban kesmek, Balkanlar'da kurban kesmek, kurban nasıl kesilir, İslami usüllere göre kurban kesmek, Beşir Derneği, kurban kesim yerleri, ,Kurban Bağışı,Yurtdışı Yardımları Kurban Yakınlaşmaktır Kurban yakınlaşmaktır, paylaşmaktır. Beşir Derneği olarak yurt içi ve yurt dışında kurban organizasyonları düzenleyerek kardeşliğin ve paylaşmanın onurunu yaşatmanın gayretindeyiz. Misyon, Vizyon,Misyon, Vizyon Misyon, Vizyon ,beşir derneği,beşir derneği yardım,yardım başvurusu,online başvuru,online yardım,dernek yardım Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır ? Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır ? ,beşir derneği,beşir derneği online bağış,ihtiyaç sahibi,bağış takibi,online bağış takibi,online yardım başvurusu,yardım başvurusu Bağışlarımı Takip Edebilir miyim ? Bağışlarımı Takip Edebilir miyim ? ,beşir derneği gönüllüsü,yardım gönüllüsü,ihtiyaç sahibi,yardım talebi,gönüllü hizmet,beşir derneği Çalışmalarınıza Nasıl Katılabilirim ? Çalışmalarınıza Nasıl Katılabilirim ? Doğal afet, Deprem, Sel, Tsunami, Çığ, Kaza, Arama Kurtarma Ekipleri, Çadır kent, kamp, sığınamacı, mülteci, muhacir, Aşevi, acil yardım,,Aşevi  (Sıcak Yemek Dağıtımı),Doğal Afet Yardımları,Soma Maden Faciası Doğal Afet Yardımları Hayatın her anında karşı koyamadığımız ve önleyemediğimiz doğal afetlerde, Beşir Derneği sizlerin yapmış olduğu yardımlar ile afet bölgesinde çalışmalara başlar.
Yukarı Çık

Sayfayı Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest SMS Email