Beşir Derneği, Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim’i Ziyaret Etti

  Eklenme Tarihi : 11.10.2018   Okunma Sayısı : 425   Haberler

Protokol Ziyaretleri,Tanıtım Faaliyetleri,Temsilci Faaliyetleri,simav, demirci, manisa, kütahya, suriye, afrin, zeytin dalı, beşir, kilis, reyhanlı, beşir,


Ulusal ve uluslararası alanda gıda, giyim, sağlık, barınma gibi yardım faaliyetleri yürüten Beşir Derneği, hizmet ağını genişletmek ve daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşmak için çeşitli kurum ve kuruluşlarla görüşmeler yapıp protokol ziyaretlerinde bulunuyor.

 

Bu kapsamda Beşir Derneği Marmara Bölge Müdürü Suat Söğüt ve beraberindeki heyet, Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim’i makamında ziyaret etti.

 

Beşir Derneği’nin yürüttüğü yardım faaliyetlerini yakından takip ettiğini söyleyen Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim, Beşir Derneği’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

 

Beşir Derneği’nin Türkiye’de ve dünyada ‘Gönüller yapmaya geldik’ sloganıyla hayata geçirdiği projeler ve yürüttüğü yardım faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulunduklarını belirten Beşir Derneği Marmara Bölge Müdürü Suat Söğüt, yapılan görüşmenin oldukça verimli geçtiğini ifade etti.

 
Fotoğraf Galerisi
Benzer İçerikler
Beşir Derneği, Nevşehir, paylaşım noktası, gıda ve giyim yardımı,Gıda Yardımları,İnsani Yardım,Paylaşım Noktası,Temsilci Faaliyetleri Nevşehir'de Gıda Yardımları Beşir Derneği, Nevşehir'de bulunan paylaşım noktası aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelere gıda ve temizlik yardımları yaptı. kumanya, ramazan, beşir, ankara, ,Gıda Yardımları,İnsani Yardım,Kumanya Bağışı,Ramazan Yardımları,Temsilci Faaliyetleri Ankara Siteler’de Ramazan Öncesi Kumanya Yardımı Yapıldı On Bir Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif’i büyük bir heyecan ve iştiyakla bekleyen Beşir Derneği, Ankara Siteler’de kumanya yardımı gerçekleştirdi. ramazan, beşir, fitre, zekat, bir kap bir kalp, kumanya, tvnet, fatih sarıyar,,Ramazan Yardımları,Tanıtım Faaliyetleri Beşir Derneği Genel Müdürü Fatih Sarıyar TVNET'te 2018 Ramazan Yardımlarını Anlattı Beşir Derneği Genel Müdürü Fatih Sarıyar TVNET'te 2018 Ramazan Yardımlarını Anlattı şehir, sivil toplum, yıldız teknik üniversitesi, beşir, cumhurbaşkanlığı, esenler,,Tanıtım Faaliyetleri Beşir Derneği Uluslararası Şehir ve STK’lar Zirvesi’ne Katıldı Beşir Derneği, Esenler Belediyesi’nin, T.C. Cumhurbaşkanlığı’nın himayeleriyle Yıldız Teknik Üniversitesi’nde iki yılda bir düzenlediği Uluslararası Şehir ve Sivil Toplum Kuruluşları Zirvesi’ne katıldı. somali, beşir, yardım, tır, ramazan,Gıda Yardımları,İnsani Yardım,Somali Yardımları,Temsilci Faaliyetleri,Yurtdışı Yardımları Düzce’den Somali’ye Yayılan Ramazan Sevinci Ramazan ayı dolayısıyla Somali'ye un ve makarnadan oluşan bir tır yardım malzemesi gönderildi. beşir, kan, kızılay, ereğli, karadeniz,Kan Bağış Kampanyası,Temsilci Faaliyetleri Karadeniz Ereğli’de Kan Bağış Organizasyonu Beşir Derneği, Karadeniz Ereğli’de düzenlediği kan bağış organizasyonunda 193 ünite kan bağışına ulaştı. beşir, ramazan, bolu, kumanya, bağış,Gıda Yardımları,Temsilci Faaliyetleri Beşir Derneği’nde Ramazan Bereketi Beşir Derneği Bolu Temsilciliği, ihtiyaç sahiplerine Ramazan öncesi kuru gıda dağıtımında bulundu. beşir, fetih, gençlik, bağış, buluşma,Konferans Panel Fuar Etkinlikleri,Semerkand Vakfı,Tanıtım Faaliyetleri 10. Uluslararası Fetih ve Gençlik Buluşması Coşkuyla Gerçekleşti Beşir Derneği, büyük bir coşkuyla gerçekleşen 10. Uluslararası Fetih ve Gençlik Buluşması’na katıldı. paylaşım, noktası, beşir, parasız, market,Temsilci Faaliyetleri Etimesgut Paylaşım Noktasından İhtiyaç Sahiplerine Yardım Beşir Derneği’nin ‘Paylaşım Noktası’ olarak hayata geçirdiği sosyal marketlerde para geçmiyor. AFAD, eğitim, beşir,Temsilci Faaliyetleri Beşir Derneği Gönüllüleri Konya’da AFAD Eğitimlerine Katıldı Beşir Derneği temsilcileri ve gönüllüler, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın (AFAD) Konya’daki eğitimlerine katıldı.
Yukarı Çık

Sayfayı Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest SMS Email