Beşir Derneği’nden Konya Valiliği’ne Ziyaret

  Eklenme Tarihi : 11.10.2018   Okunma Sayısı : 499   Haberler

Protokol Ziyaretleri,Tanıtım Faaliyetleri,Temsilci Faaliyetleri,konya, depo, beşir, akdeniz, suriye, halep, insani, yardım, konvoy, valilik, ziyaret,


Beşir Derneği, sunduğu insani yardım hizmetlerini daha geniş bir alana ulaştırmak ve daha fazla ihtiyaç sahibine yardımlarda bulunmak için çeşitli ziyaretlerde bulunarak yapılan faaliyetleri anlatmaya devam ediyor.

 

Nezaket ziyaretleri kapsamında Konya’da temaslarda bulunan Beşir Derneği Akdeniz Bölge Müdürü Mustafa Şahin, Konya Valisi Yakup Canbolat’ı makamında ziyaret etti. Beşir Derneği Selçuklu Temsilcisi Mürsel Ekrem ve Karatay Temsilcisi Nuri Kaya’nın da eşlik ettiği ziyarette derneğin yurtiçindeki ve yurtdışındaki faaliyetleri paylaşıldı. Dernek yetkilileri, Konya il sınırları içerisinde de Beşir Derneği olarak gıdadan giyime, eğitimden yakacağa varana kadar ayni ve nakdi pek çok insani yardım çalışmasına imza atıldığını belirtti. Şahin, gösterilen misafirperverlikten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

 

Konya Valisi Yakup Canbolat da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Beşir Derneği’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini, ulusal ve uluslararası alanda yapılan insani yardım çalışmalarının Türkiye’nin prestiji açısından büyük önem taşıdığını ifade etti.

 
Fotoğraf Galerisi
Benzer İçerikler
Beşir Derneği, Nevşehir, paylaşım noktası, gıda ve giyim yardımı,Gıda Yardımları,İnsani Yardım,Paylaşım Noktası,Temsilci Faaliyetleri Nevşehir'de Gıda Yardımları Beşir Derneği, Nevşehir'de bulunan paylaşım noktası aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelere gıda ve temizlik yardımları yaptı. kumanya, ramazan, beşir, ankara, ,Gıda Yardımları,İnsani Yardım,Kumanya Bağışı,Ramazan Yardımları,Temsilci Faaliyetleri Ankara Siteler’de Ramazan Öncesi Kumanya Yardımı Yapıldı On Bir Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif’i büyük bir heyecan ve iştiyakla bekleyen Beşir Derneği, Ankara Siteler’de kumanya yardımı gerçekleştirdi. ramazan, beşir, fitre, zekat, bir kap bir kalp, kumanya, tvnet, fatih sarıyar,,Ramazan Yardımları,Tanıtım Faaliyetleri Beşir Derneği Genel Müdürü Fatih Sarıyar TVNET'te 2018 Ramazan Yardımlarını Anlattı Beşir Derneği Genel Müdürü Fatih Sarıyar TVNET'te 2018 Ramazan Yardımlarını Anlattı şehir, sivil toplum, yıldız teknik üniversitesi, beşir, cumhurbaşkanlığı, esenler,,Tanıtım Faaliyetleri Beşir Derneği Uluslararası Şehir ve STK’lar Zirvesi’ne Katıldı Beşir Derneği, Esenler Belediyesi’nin, T.C. Cumhurbaşkanlığı’nın himayeleriyle Yıldız Teknik Üniversitesi’nde iki yılda bir düzenlediği Uluslararası Şehir ve Sivil Toplum Kuruluşları Zirvesi’ne katıldı. somali, beşir, yardım, tır, ramazan,Gıda Yardımları,İnsani Yardım,Somali Yardımları,Temsilci Faaliyetleri,Yurtdışı Yardımları Düzce’den Somali’ye Yayılan Ramazan Sevinci Ramazan ayı dolayısıyla Somali'ye un ve makarnadan oluşan bir tır yardım malzemesi gönderildi. beşir, kan, kızılay, ereğli, karadeniz,Kan Bağış Kampanyası,Temsilci Faaliyetleri Karadeniz Ereğli’de Kan Bağış Organizasyonu Beşir Derneği, Karadeniz Ereğli’de düzenlediği kan bağış organizasyonunda 193 ünite kan bağışına ulaştı. beşir, ramazan, bolu, kumanya, bağış,Gıda Yardımları,Temsilci Faaliyetleri Beşir Derneği’nde Ramazan Bereketi Beşir Derneği Bolu Temsilciliği, ihtiyaç sahiplerine Ramazan öncesi kuru gıda dağıtımında bulundu. beşir, fetih, gençlik, bağış, buluşma,Konferans Panel Fuar Etkinlikleri,Semerkand Vakfı,Tanıtım Faaliyetleri 10. Uluslararası Fetih ve Gençlik Buluşması Coşkuyla Gerçekleşti Beşir Derneği, büyük bir coşkuyla gerçekleşen 10. Uluslararası Fetih ve Gençlik Buluşması’na katıldı. paylaşım, noktası, beşir, parasız, market,Temsilci Faaliyetleri Etimesgut Paylaşım Noktasından İhtiyaç Sahiplerine Yardım Beşir Derneği’nin ‘Paylaşım Noktası’ olarak hayata geçirdiği sosyal marketlerde para geçmiyor. AFAD, eğitim, beşir,Temsilci Faaliyetleri Beşir Derneği Gönüllüleri Konya’da AFAD Eğitimlerine Katıldı Beşir Derneği temsilcileri ve gönüllüler, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın (AFAD) Konya’daki eğitimlerine katıldı.
Yukarı Çık

Sayfayı Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest SMS Email