Kurban Bağışı

  Eklenme Tarihi : 20.7.2017   Okunma Sayısı : 23927   Faaliyet Alanlarımız

Kurban Bağışı,Kurban bağışı, online kurban bağışı, akika, şükür kurban, akika kurban, taksitle kurban bağışı, vekaleten kurban bağışı, afrika kurban, akika kurban, vacip kurban, adak kurban, gazze kurban,


Kurban yakınlaşmaktır, paylaşmaktır. Beşir Derneği olarak yurtiçi ve yurtdışında kurban organizasyonları düzenleyerek kardeşliğin ve paylaşmanın mutluluğunu yaşatmanın gayretindeyiz.

 

Biz biliyoruz ki, her kurban bayramında bizim yolumuzu bekleyen insanlar var.

 

Bağışlayacağınız bir hisse kurban, açlık sınırındaki ihtiyaç sahiplerinin umudu, mahzun yüzlerde mutlu bir tebessüm olacaktır.

 

Vacip, şükür, akika, adak ve benzeri niyetler ile kesilmek ve etini dağıtmak üzere Beşir Derneği’ne verdiğiniz vekâlet ile İslami kurallara uygun bir şekilde kurbanınızı kesmiş olacaksınız. 


Türkiye genelinde 246 temsilciliğimizle gerçekleştirdiğimiz vekaleten kurban kesim organizasyonumuz,  en ücra noktalardaki ihtiyaç sahiplerinin dahi yüzlerini güldürmeye ve hayır dualar almaya vesile olmaktadır. Yurtdışında da gerçekleştirdiğimiz aynı organizasyon ile kurban bağışlarınızın paylarını Afrika'nın, Orta Asya'nın, Balkanların ve gönül coğrafyamızın mazlum insanlarına ulaştırıyoruz.

 

Vekaleten kurban kesim organizasyonlarımızı imkan dahilinde video ve fotoğraf ile kayıt altına alarak Bağış Takip Sistemi'mize yüklüyor ve size özel ekranda bağışınızı kolayca takip edebilmenizi sağlıyoruz. 

 

Her kurban bayramında yeryüzünün renkleriyle yakınlaşmak, bağışlarınız vesilesiyle yaşanan mutluluklara hissedar olmak istiyorsanız; vekaleten kurban organizasyonumuza katılabilirsiniz.

 

Bir Hisse, Hayrınıza Vesile.


HIZLI KURBAN BAĞIŞI İÇİN TIKLAYINIZ

                               

                          


 
Benzer İçerikler
Kurban Yakınlaşmaktır, kurban bağışı, kurban, 2017 kurban bağış bedeli, 2017 kurban bağış fiyatları, Vekaleten Kurban Bağışı, Afrika'da kurban kesmek, Asya'da kurban kesmek, Balkanlar'da kurban kesmek, kurban nasıl kesilir, İslami usüllere göre kurban kesmek, Beşir Derneği, kurban kesim yerleri, ,Kurban Bağışı,Yurtdışı Yardımları Kurban Yakınlaşmaktır Kurban yakınlaşmaktır, paylaşmaktır. Beşir Derneği olarak yurt içi ve yurt dışında kurban organizasyonları düzenleyerek kardeşliğin ve paylaşmanın onurunu yaşatmanın gayretindeyiz. beşir derneği kurban basın bülteni, kurban, bayram, bülten,,Kurban Bağışı Beşir Derneği Kurban 2017 Basın Bülteni Bu bayram da vacip, şükür, akika, adak ve benzeri niyetler ile kurban bağışı yapacak vatandaşların hayırlarına vesile olmak isteyen Beşir Derneği, yine mahzun ve mahcup gönüllerin müjdeleyicisi olmayı hedefliyor. KURBAN, STANDI, KURULARAK, KURBAN, İŞLEMLERİ, YAPILIYOR,Kurban Bağışı,Tanıtım Faaliyetleri,Temsilci Faaliyetleri Beşir Derneği Nevşehir Temsilciliği'nden Kurban Çalışması Beşir Derneği Nevşehir Temsilciliği, Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte kurban çalışmalarına hız verdi. beşir,kurban,gölcük,yardım,dağıtım,dernek,Gıda Yardımları,İnsani Yardım,Kurban Bağışı,Temsilci Faaliyetleri Beşir Derneği 107 Aileye Kurban Eti Ulaştırdı Beşir Derneği Gölcük Temsilciliği, Kurban Bayramı’nda ihtiyaç sahibi toplam 107 aileye kurban eti dağıtımı gerçekleştirdi kurban,beşir,dernek,denizli,yardım,dağıtım,temsilcilik,İnsani Yardım,Kurban Bağışı,Temsilci Faaliyetleri Beşir Derneği İhtiyaç Sahiplerini Unutmadı Beşir Derneği Denizli Temsilciliği, her yıl olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da ihtiyaç sahiplerine kurban eti dağıtımı gerçekleştirdi. beşir,kurban,yardım,bağış,çorum,temsilci,Kurban Bağışı,Temsilci Faaliyetleri Beşir Derneği Kurban Bağışlarınızı Bekliyor Beşir Derneği Çorum Şube Başkanı Murat Beşikcioğlu, Sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği olan Beşir Derneği’nin her sene olduğu gibi bu senede vatandaşlardan yapacakları kurban bağışlarını beklediklerini söyledi. kurban,beşir,antalya,kardeşlik,İnsani Yardım,Kurban Bağışı,Sosyal ve Kültürel Yardımlar,Temsilci Faaliyetleri "İyiliğin Olduğu Her Yerde Beşir" Kurban, bir olmayı halden anlamayı, fedakarlığı ve paylaşmayı öğretir” dedi. Somali, Mektup,,Kurban Bağışı,Somali Yardımları Somali'den Mektup Var Beşir Derneği Çalışanları Gözünden Somali Gerçeği Bağış, Türkiye, Kurban Bağışı,,İnsani Yardım,Kurban Bağışı,Temsilci Faaliyetleri Mola Vermeden, Bir An Durmadan Beşir Derneği temsilcileri yardımları sahiplerine ulaştırıyor... Kurban, Bangladeş, Yurt Dışı,,Kurban Bağışı,Yurtdışı Yardımları Güney Asya Sahipsiz Değil Beşir Derneği Gönüllüleri ihtiyaç sahibi ailelere cömert, hayır sahipleri vesilesiyle ulaşmaya devam ediyor.
Yukarı Çık

Sayfayı Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest SMS Email