Ramazan 2018

  Eklenme Tarihi : 15.2.2013   Okunma Sayısı : 15424   Faaliyet Alanlarımız

Aşevi  (Sıcak Yemek Dağıtımı),Gıda Yardımları,Ramazan Yardımları,ramazan, ramazan ayı, Ramazan-ı Şerif, Onbir ayın sultanı, rahmet ayı, zekat, fitre, fidye, oruç, iftar, sahur, hurma, teravih, ramazan sokağı, ramazan programı, iftara doğru, ramazan yardımları, kumanya yardım, zekat ver, zekat yardımı, secak yemek yardımız, iftar sofrası, iftariyelik

Siz de fitre, zekât ve bağışlarınızla Türkiye ve dünyadaki milyonlarca ihtiyaç sahibinin yüzünü güldürün.

 

‘Gönüller Yapmaya Geldik’ diyerek Türkiye’de ve dünyada binlerce gönüllüsüyle insani yardım çalışmaları yürüten derneğimiz, mübarek Ramazan-ı Şerif’te her zamankinden fazla gayret ve iştiyakla gönülden gönüle misafir oluyor ve iyilik köprüleri kuruyoruz.

 

Bu Ramazan da hep birlikte yüzler güldürmek için çalışmalarımızı tamamladık. Savaş mağduru yetimler, yolda kalmışlar, mazlum ve mahzun gönüller ve tüm ihtiyaç sahipleri için birden çok yardım kampanyası gerçekleştireceğiz. Büyüklerin tecrübe ve irfanla ortaya koyduğu “Başkalarına iyilik yaptığın zaman kendine iyilik yaptığını bil.” düsturundan aldığımız güç ve ilhamla hem değerli bağışçılarımızın hem de yardıma duçar olmuş insanların iyiliğine bu Ramazan’da da vesile olabilmenin heyecanıyla on bir ayın sultanını bekliyoruz.

 

Zekât ve fitrelerinizle Türkiye’de ve tüm dünyada kimsesizlerin, muhtaçların ve yetimlerin yüzlerini güldürebilir, bu vesileyle kendinize ve ihtiyaç sahiplerine iyilikte bulunabilirsiniz.

 

Bu Ramazan; içerisinde nohut, pirinç, bulgur, salça, reçel, şeker, yağ, çay, tuz, un gibi temel gıda maddelerinin olduğu kumanya bağışında bulunup, ihtiyaç sahibi bir ailenin mutfak ihtiyacını karşılamamıza yardımcı olabilirsiniz. (85 TL)

 

Ailenizle yaşadığınız iftar sevincini bir başka ailenin de yaşaması için kişi başı 15 TL olarak nakdi iftar bağışı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bayramlık kıyafet bağışlarınızla bir yetimin, bir ihtiyaç sahibinin bayramlığını tedarik edebilir; onların da bayram coşkusunu doyasıya yaşamasına, binlerce Büceyr’in Beşir’e tebdil olmasına vesile olabilirsiniz. (80 TL)

 

Adak, şükür, akika ve nafile kurban bağışlarınızı derneğimiz aracılığıyla Türkiye’de veya dünyadaki mahzun ve mahcup gönüllere ulaştırabilirsiniz. Kurban bağışlarınızı web sitemizin online bağış bölümünden gerçekleştirebilir veya (0216) 375 4042 numaralı çağrı merkezimizi arayarak banka hesap bilgilerimiz ve diğer bağış yöntemlerimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz. (Bir Hisse Bedeli 700 TL)

 

‘Bir Kap Bir Kalp’ projemize bu Ramazan da devam ediyoruz. Fabrikada yahut herhangi yemek şirketinde üretilmiş yemekleri değil, bağışçılarımızın kendi emekleriyle bizzat pişirmiş olduğu yemekleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.

 

Toplumda unutulmaya yüz tutmuş güzellikleri yeniden canlandırmayı ve bu sayede ihtiyaç sahiplerinin iftar sofrasına sizlerin vesilesiyle bir kap sıcak yemek ulaştırabilmeyi amaçladığımız projemizle tüm Türkiye’de her gün evden eve iftar yemeği götüreceğiz.

 

Sizlerin tıpkı bir misafir ağırlar gibi özenle hazırladığı çorba, ana yemek, pilav/makarna çeşitleri başta olmak üzere tatlı, salata, meyve, içecek gibi malzemelerle de zenginleştirilmiş iftarlıkları; içerisinde yetim bulunan, savaş mağduru olan, mazlum ve kimsesiz kalan, iftar yemeği dahi pişiremeyecek kadar ihtiyaç sahibi olan yüzbinlerce aileye teslim edeceğiz.  

  
Fotoğraf Galerisi
Benzer İçerikler
Beşir Derneği, Nevşehir, paylaşım noktası, gıda ve giyim yardımı,Gıda Yardımları,İnsani Yardım,Paylaşım Noktası,Temsilci Faaliyetleri Nevşehir'de Gıda Yardımları Beşir Derneği, Nevşehir'de bulunan paylaşım noktası aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelere gıda ve temizlik yardımları yaptı. suriye, gıda, türkiye, bağış, beşir, kumanya, kurban,,Gıda Yardımları,İnsani Yardım,Suriye Yardımları İzmir’den Suriye’ye İnsani Yardım TIR’ı Beşir Derneği’nin İzmir’de bulunan Ege Bölge Müdürlüğü Lojistik Deposu’ndan Suriye’ye insani yardım malzemesi gönderildi. bayramlık, ramazan, elbise, beşir, ümraniye,,Bayramlık Bağışı,Giyim Yardımları,İnsani Yardım,Ramazan Yardımları,Temsilci Faaliyetleri Ümraniye’de Erken Bayram: “Bayramlık Paylaşım Noktası” Açıldı Beşir Derneği, ihtiyaç sahibi ailelerin 5-12 yaş arasındaki çocuklarına ücretsiz kıyafet yardımı yapacağı mağazasını Ümraniye'de açtı. kumanya, ramazan, beşir, ankara, ,Gıda Yardımları,İnsani Yardım,Kumanya Bağışı,Ramazan Yardımları,Temsilci Faaliyetleri Ankara Siteler’de Ramazan Öncesi Kumanya Yardımı Yapıldı On Bir Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif’i büyük bir heyecan ve iştiyakla bekleyen Beşir Derneği, Ankara Siteler’de kumanya yardımı gerçekleştirdi. ramazan, beşir, fitre, zekat, bir kap bir kalp, kumanya, tvnet, fatih sarıyar,,Ramazan Yardımları,Tanıtım Faaliyetleri Beşir Derneği Genel Müdürü Fatih Sarıyar TVNET'te 2018 Ramazan Yardımlarını Anlattı Beşir Derneği Genel Müdürü Fatih Sarıyar TVNET'te 2018 Ramazan Yardımlarını Anlattı bir kap bir kalp, beşir, sıcak, yemek, ramazan, iftar,,Ramazan Yardımları Dünyanın En Büyük İftar Sofrasını Gönüllerde Kuruyoruz Dünyanın en büyük iftar sofrasını gönüllerde kuruyoruz. kumanya, ramazan, beşir,,Kumanya Bağışı,Ramazan Yardımları Kumanya Yardımları Beşir Derneği’nin kumanya yardımları, ihtiyaç sahiplerine Ramazan’ın bereketini yaşatıyor. somali, beşir, yardım, tır, ramazan,Gıda Yardımları,İnsani Yardım,Somali Yardımları,Temsilci Faaliyetleri,Yurtdışı Yardımları Düzce’den Somali’ye Yayılan Ramazan Sevinci Ramazan ayı dolayısıyla Somali'ye un ve makarnadan oluşan bir tır yardım malzemesi gönderildi. beşir, ramazan, bolu, kumanya, bağış,Gıda Yardımları,Temsilci Faaliyetleri Beşir Derneği’nde Ramazan Bereketi Beşir Derneği Bolu Temsilciliği, ihtiyaç sahiplerine Ramazan öncesi kuru gıda dağıtımında bulundu. Yaz kuran kursu, ağrı elif ba cüzü,,Ramazan Yardımları,Temsilci Faaliyetleri,Eğitim Yardımları Yaz Kursuna Katılan Çocuklara, ELİF-BA cüzleri Beşir Derneğinden Beşir derneği ağrı temsilciliği yaz kuran kursu öğrencilerine 1000 adet kuran alfabesini dağıttı. 20 adet büyük kuranı kerim’ide cami hocalarına ve kuran kurslarındaki hocalara hediye etti
Yukarı Çık

Sayfayı Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest SMS Email