Silivri'de İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımı Gerçekleşti

  Eklenme Tarihi : 3.8.2018   Okunma Sayısı : 163   Haberler

Gıda Yardımları,İnsani Yardım,Temsilci Faaliyetleri,silivri, gıda, insani yardım, gıda yardımı, istanbul, türkiye, beşir,


Türkiye’nin 81 ilinde bulunan yaklaşık 250 temsilciliğiyle ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşan derneğimiz, Silivri’de aylık gıda yardımlarını gerçekleştirdi.


Geliştirdiği nitelikli yardım modeliyle ihtiyaç sahiplerinin siparişleri doğrultusunda yardım paketleri hazırlayıp kapı kapı dolaşarak teslim eden Beşir Derneği, Silivri’de ikamet eden ihtiyaç sahibi ailelerin Ağustos yardımlarını teslim etti.

 

Dağıtım yapmak yerine yardım yapmayı ilke edinen ve örneğin evinde pirinci olan bir ihtiyaç sahibine yeniden pirinç götürmek yerine kendi siparişi doğrultusunda dilediği başka bir ihtiyacını gideren Beşir, Silivri’de yaşayan ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü.

 

Beşir Derneği Silivri Temsilciliği’nde gönüllü görev alan ekiplerimiz, yardımlarını alan ihtiyaç sahiplerinin samimi dualarda bulunduğunu, hayırsever bağışçılara çok teşekkür ettiklerini ve Beşir Derneği’nden de vesile oldukları hayırlar için çok memnun olduklarını iletti.

 

Türkiye’de ve dünyada gıdadan giyime, sağlıktan barınmaya, eğitimden kültüre varana kadar pek çok alanda insani yardım çalışmaları gerçekleştiren Beşir Derneği, mahzun ve mahcup gönüllerin sevinci olmaya devam edecek.

 
Fotoğraf Galerisi
Benzer İçerikler
suriye, gıda, türkiye, bağış, beşir, kumanya, kurban,,Gıda Yardımları,İnsani Yardım,Suriye Yardımları İzmir’den Suriye’ye İnsani Yardım TIR’ı Beşir Derneği’nin İzmir’de bulunan Ege Bölge Müdürlüğü Lojistik Deposu’ndan Suriye’ye insani yardım malzemesi gönderildi. bayramlık, ramazan, elbise, beşir, ümraniye,,Bayramlık Bağışı,Giyim Yardımları,İnsani Yardım,Ramazan Yardımları,Temsilci Faaliyetleri Ümraniye’de Erken Bayram: “Bayramlık Paylaşım Noktası” Açıldı Beşir Derneği, ihtiyaç sahibi ailelerin 5-12 yaş arasındaki çocuklarına ücretsiz kıyafet yardımı yapacağı mağazasını Ümraniye'de açtı. bayramlık, beşir, paylaşım, noktası, ümraniye, fatih, istanbul, türkiye,,Bayramlık Bağışı,Giyim Yardımları,İnsani Yardım Bayramlık Mağazaları Açılıyor Beşir Derneği, her bayram olduğu gibi bu Ramazan bayramında da yetimlerin, kimsesizlerin ve ihtiyaç sahiplerinin ücretsiz bayramlık giysi alabilecekleri mağazalar açıyor. kumanya, ramazan, beşir, ankara, ,Gıda Yardımları,İnsani Yardım,Kumanya Bağışı,Ramazan Yardımları,Temsilci Faaliyetleri Ankara Siteler’de Ramazan Öncesi Kumanya Yardımı Yapıldı On Bir Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif’i büyük bir heyecan ve iştiyakla bekleyen Beşir Derneği, Ankara Siteler’de kumanya yardımı gerçekleştirdi. somali, beşir, yardım, tır, ramazan,Gıda Yardımları,İnsani Yardım,Somali Yardımları,Temsilci Faaliyetleri,Yurtdışı Yardımları Düzce’den Somali’ye Yayılan Ramazan Sevinci Ramazan ayı dolayısıyla Somali'ye un ve makarnadan oluşan bir tır yardım malzemesi gönderildi. beşir, kan, kızılay, ereğli, karadeniz,Kan Bağış Kampanyası,Temsilci Faaliyetleri Karadeniz Ereğli’de Kan Bağış Organizasyonu Beşir Derneği, Karadeniz Ereğli’de düzenlediği kan bağış organizasyonunda 193 ünite kan bağışına ulaştı. beşir, ramazan, bolu, kumanya, bağış,Gıda Yardımları,Temsilci Faaliyetleri Beşir Derneği’nde Ramazan Bereketi Beşir Derneği Bolu Temsilciliği, ihtiyaç sahiplerine Ramazan öncesi kuru gıda dağıtımında bulundu. paylaşım, noktası, beşir, parasız, market,Temsilci Faaliyetleri Etimesgut Paylaşım Noktasından İhtiyaç Sahiplerine Yardım Beşir Derneği’nin ‘Paylaşım Noktası’ olarak hayata geçirdiği sosyal marketlerde para geçmiyor. Suriye, Halep, İdlib, insani yardım, tır,İnsani Yardım,Suriye Yardımları Acil İnsani Yardımlar Suriyelilere Umut Oldu Beşir Derneği, Al Waer ve Humus’tan İdlib’e nakledilen savaş mağdurlarına acil insani yardımlarda bulundu. AFAD, eğitim, beşir,Temsilci Faaliyetleri Beşir Derneği Gönüllüleri Konya’da AFAD Eğitimlerine Katıldı Beşir Derneği temsilcileri ve gönüllüler, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın (AFAD) Konya’daki eğitimlerine katıldı.
Yukarı Çık

Sayfayı Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest SMS Email