Beşir Bafra'da Gönüller Yapmaya Devam Ediyor

  Eklenme Tarihi : 9.12.2019   Okunma Sayısı : 733   Haberler

Giyim Yardımları,İnsani Yardım,Temsilci Faaliyetleri,Beşir, Bafra, Samsun, çocuk, kıyafet, giydirme

Beşir Derneği’ne tüm Türkiye’de bulunan temsilcilikler aracılığıyla veya web sitesi üzerinden online olarak başvuru yapan ihtiyaç sahipleri, gerekli evrakların teslimi ve sosyal inceleme aşamalarının ardından uygun görüldüğü takdirde yardım alabiliyor.

 

Bu kapsamda Samsun Bafra'da Beşir Derneği sistemine kayıtlı ihtiyaç sahibi ailelere kışlık giysi yardımı gerçekleştirildi. Her ay düzenli olarak yardım alan Bafralı ihtiyaç sahibi aileler, yardımlardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, bölge yönelik yardımlarından dolayı Beşir Derneği’ne teşekkür etti.

 

Beşir Derneği Doğu Karadeniz Bölge Müdürü Cemil Aysel, yapılan yardımlarla ilgili yaptığı açıklamada Beşir Derneği olarak bölge halkı için umut olduklarını söyledi.

Fotoğraf Galerisi
Benzer İçerikler
Beşir, Kocaeli, Büyükçekmece, Tır, İdlib'e Tır Sevkiyatı Devam Ediyor Beşir Derneği ülke çağında İdlib için yürütüğü yardım faaliyetlerine devam ediyor. Isınma başta olmak üzere kamp alanlarında birçok birçok sıkıntı ile boğuşan kardeşlerimize desteklerinizle yardım faaliyetlerimizi ara vermeden sürdürüyoruz. Beşir, Azez, Sünger, Yatak, Kamplarda Sünger Yatak ve Battaniye Dağıtımı Beşir Derneği ekipleri, kamplarda yaşayan kardeşlerimizin şartlarını kolaylaştırmak için yaptığı yardım faaliyetlerine devam ediyor. Beşir, Biltek, Kardeş Okul, Öğrenci, Biltek Okulları Halkalı Şubesinden Giyecek Yardımı Biltek Okulları Halkalı Şubesi öğrencileri Kardeş Okul Projesi kapsamında ihtiyaç sahibi öğrencilere destek oldu. Yapılan teslim töreni ile öğrenciler toplamış oldukları malzemeleri Derneğimize teslim ettiler. Beşir, İdlib, Risale, Kömür, Soba, Risale Kampında Soba ve Kömür Dağıtımı Beşir Derneği ekipleri soğuk kış koşullarını hafifletebilmek için kış yardımlarına devam ediyor. Risale kampında soba ve kömür dağıtımı gerçekleştirildi. Beşir, STK, İdlib, AFAD, Tır, İdlib'e AFAD Koordinasyonunda Tır Sevkiyatı Zor günler geçiren İdlibli kardeşlerimiz için yurt çapında yardımlar devam ediyor. Eskişehir ve Rize Valilikleri tarafından tertip edilen, AFAD koordinasyonunda diğer STK'lar ile ortak düzenlenen kampanya ile temel yardım malzemelerinden oluşan 8 tır İdlib'e sevk edildi. Beşir, Ankara, İdlib, Erciş, Karaman, Tır, İdlib'e Yardım Tırı Sevkiyatı Havaların soğuması ile kamplarda hayat her geçen gün zorlaşıyor. Beşir Derneği Ankara Bölge Müdürlüğü, Erciş ve Karaman Temsilciliklerinin hazırladıkları temel insani ihtiyaçlarla yüklü 4 yardım tırı İdlib'e uğurlandı. Beşir, Iğdır, Ağrı, Suriye, Tır, İdlib, Beşir Derneği Ağrı ve Iğdır Temsilciliklerinden İdlib'e 2 Yardım Tırı Beşir Derneği, yıllardır süren savaş nedeniyle temel gereksinimlerini karşılayamayan İdlibli ihtiyaç sahibi ailelere yönelik yardımlarına devam ediyor. Beşir, İdlib, AFAD, Suriye, Aydın, AFAD Koordinasyonunda Aydın'dan İdlib'e Yardım Bir insanlık dramının yaşandığı İdlib'e halkımız duyarsız kalmıyor. Aydın Valiliği tarafından tertip edilen ve AFAD koordinasyonunda diğer STK'lar ile ortak düzenlenen kampanya ile temel yardım malzemelerinden oluşan Beşir, Elbistan, Kömür, Kış, Beşir Derneği Elbistan Temsilciliğinden Kömür Yardımı Havaların soğuması ile beraber bazı evlerin bacası tütmüyor. Beşir Derneği Elbistan Temsilciliği tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere kış yardımları çerçevesinde 4 ton kömür dağıtımı gerçekleştirdi. Beşir, Mushaf-ı Şerif, Konya, Fayda, Fayda Koleji Konya Şubesinden Mushaf-ı Şerif Projesine Destek Fayda Koleji Konya Şubesi öğrencileri, Allah(c.c.)'ın kelamını gönül coğrafyamızın dört bir tarafına ulaştırmayı hedef edinen Mushaf-ı Şerif projemize destek oldular.
Yukarı Çık

Sayfayı Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest SMS Email